KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204596
nr 1420 4596
Oidentifierad konstnär. Signerad, P Söderström, nattliga väsen. Olja på duk, 57x80cm, yttermått inklusive ram: 74x95cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:26:37
100 kr
450 kr
500 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.800 kr
2.800 kr
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)